FOREST sp. z o.o.  - okleiny - obrzeża - brykiet - drewno opałowe
ul. Bronisławy 17, 71-553 Szczecin, Poland
tel.: +48 506 008 604
marketing@forest.szczecin.pl
         

Firma Forest - okleiny - obrzeża - naturalne

 Protokół postępowania o udzielenie zamówienia

>>>KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ<<<

 

 

Forest sp. z o.o. to dynamiczna firma istniejąca na rynku od 1990 roku.
Produkujemy dla branży meblarskiej:

Należymy do znaczących firm z tej branży w Europie Centralnej.

Poznając potrzeby naszych klientów i dostosowując się do nich, wyrobiliśmy sobie pozycję rzetelnego partnera dla przemysłu meblowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu nasze wyroby cechuje wysoka jakość, co potwierdza współpraca z czołowymi producentami mebli.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdza m.in. przyznany firmie certyfikat FSC® w zakresie produkcji i sprzedaży oklein naturalnych, formatek okleinowych, obrzeży naturalnych, tarcicy, elementów meblowych i parkietów. Certyfikat ten świadczy o tym, iż produkty w spółce pochodzą z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także z dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

Drewno pozyskiwane przez naszą firmę posiada certyfikat FSC® który stanowi gwarancję, że w lesie prowadzona jest gospodarka, która ma na celu jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb leśników i lokalnej ludności, przy jak najmniejszych szkodach ekologicznych.

Nasza fabryka znajduje się w centrum Europy, przy granicy niemiecko-polskiej, w miejscowości Dobrzany (70 km od Szczecina). Produkty spotykają się z dużym zainteresowaniem podczas krajowych i zagranicznych imprez targowych. W stałym kalendarzu wydarzeń firmy znajdują się między innymi targi "Meble" w Poznaniu, Targi INTERZUM w Kolonii oraz Targi ZOW w Bad Salzuflen.

 

 


 


 

Miło nam poinformować, iż od września 2012 r. firma FOREST Sp. z o.o.  jest realizatorem projektu „Rozwój kompetencji FOREST” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw” (Nr umowy: UDA-POKL.08.01.01-32-147/12-00). Projekt realizowany jest od 03.09.2012 r. do 30.08.2014 r. i otrzymał dofinansowanie w wysokości 274 333,30 zł.

Głównym założeniem projektu jest podniesienie kompetencji 222 pracowników firmy FOREST Sp. z o.o. w celu zaspokojenia potrzeb rozwojowych spółki. Pracownicy zostaną przeszkoleni między innymi w zakresie wykorzystania nowych technologii w procesie produkcji, zdobycia kompetencji do obsługi urządzeń i infrastruktury technicznej czy też podniesienia kompetencji kierowniczych i administracyjnych.

Projekt nasz uzyskał nominację do nagrody dla najlepszego projektu PO KL w województwie zachodniopomorskim w kategorii Inwestycje w kadry konkursu Zachodniopomorskie Magnolie EFS.

 


forest-old->logo UE.png

 

 do góry
pliki_strony->logo_bottom
  Okleiny naturalne
Okleiny do opłaszczowania
Obrzeża z oklein naturalnych
Brykiet drzewny - Szczecin
Drewno kominkowe, opałowe
admin